IV. Turnus (13 – 24.8. 2022)

Tábory Sázava - Čambusáček 2

Termín: 13 – 24.8. 2022 (ještě máme pár volných míst)

Cena tábora: 5. 150 Kč nyní 4.150 Kč

 • Věková kategorie dětí:

  6 – 17 let.

 • Doprava:

  Společná doprava autobusem z Prahy nebo vlastní doprava

 • Hlavní vedoucí: Marek Havel (Čambus)
 • Tábořiště: Rekreační středisko Březina
 • Zdravotník: 24/7
 • Jídlo: Výborná domácí kuchyně

A hlavně vyškolený personál, který je dětem k dispozici.

Přihláška na tábor

Maskot táborů Čambusáček“IV. Turnus“ je kratší verze naší nejoblíbenější “nekonečné jízdy“. Děti stráví dva týdny v překrásném areálu Ostrov Březina, kde je čeká program vytvořený skupinou nadšenců, kteří mají dlouholeté zkušenosti s vytvářením programů pro děti, dělají to s láskou. Malé i velké děti si tu najdou svoje, pro každého máme něco.

Večerní táboráky, diskotéky, bojovky, celotáborová hra, soutěže, olympiáda, lodičky, je toho spoustu. Děti si z tábora odnesou krásné vzpomínky, které s nimi zůstanou až do konce života. To všechno a mnohem víc vás čeká na táborech Čambusáček, děti se opravdu mají na co těšit, my se na ně moc těšíme už teď.

Jak u nás probíhá platba

 • Jelikož si každý nemůže dovolit uhradit celou částku za tábor, což chápeme, je možnost u nás zaplatit na dvakrát.
 • První platba: pošlete 50 % z celkové částky ceny za tábor, do 10-ti dní od podání přihlášky. Zbylých 50 % uhradíte do 2.7.2022.
 • Jen nezapomeňte, při každé platbě zadat jméno dítěte jako variabilní symbol.

V ceně turnusu je zahrnuto:

 • Ubytování.
 • Neomezený pitný režim: čaj. šťáva, voda.
 • Stravování je 5x denně. Snídaně je formou švédských stolů, k obědu polévka a druhé jídlo, svačina, večeře, druhá večeře.
 • Základní pojištění.
 • Pedagogický a zdravotnický dozor vč. vybavené lékárny.
 • Programové a sportovní vybavení, veškerá režie spojená s provozem tábora.

Máte ještě dotazy? Kontaktujte nás nebo zkuste stránku nejčastějších dotazů.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Program je uzpůsobený dle věku a možností přihlášených dětí. Bude sportovního a tvořivého charakteru, ale s prostorem pro odpočinek. Program je zaměřen na všeobecnou tématiku. Děti se mohou těšit na hry a soutěže, výlety, táboráky, koupání, olympiádu, celotáborovou hru a další.

Děti si zkusí také například, jak se jezdí voda“. Čeká nás také spousta výletů. Můžete očekávat také návštěvu hasičů, kteří nás více zasvětí do své práce.

Nebude chybět ani koupání a vyškolený personál, který má připravených spoustu zábavných her.

Náš pedagogický personál plně dodržuje zásady bezpečnosti.

Naši pedagogičtí pracovníci jsou řádně vyškoleni v oblasti první pomoci – rizika nepodceňují, umí předcházet problémům a zvládnou je vyřešit.

Během pobytu nejde zcela vyloučit riziko úrazu.

Lze jim však předcházet vhodně zvolenými aktivitami a neustálou přítomností vedoucího, od budíčku až po večerku. Platí, že celý oddíl se pohybuje pohromadě a bez souhlasu vedoucího se nikdo nesmí vzdálit.

Každý vedoucí získá na začátku turnusu přehled zdravotních omezení jednotlivých dětí.

Díky tomu může dohlédnout například na léky, které má dítě brát, a podobně. Vedoucí je též připraven na alergické reakce dětí a dokáže včas a účinně pomoci. Zvláštní důraz klademe na dodržování pitného režimu, který je neomezený. Nabízíme čaj, šťávu a vodu. Dbáme na nošení pokrývek hlavy. Každý vedoucí je povinen překontrolovat plavecké schopnosti svých svěřenců. Při pobytu ve vodě vždy musí být přítomen vedoucí. Na neplavce dohlíží vedoucí, a zdravotník se zvýšenou pozorností. Skákání do vody je z bezpečnostních důvodů zakázáno. Vedoucí opouští vodu vždy jako poslední a kontroluje stav počtu dětí na břehu.

Pobyt v dětském kolektivu s sebou nese riziko šikany.

Zkušený vedoucí pozná, kdy je dítě terčem výsměchu. Většinou se jedná o dítě, které se něčím odlišuje od ostatních (psychikou, zdravotním stavem, typem oblékání atd.) Důležité je získat si důvěru dětí a neustále být s nimi v kontaktu, sledovat jejich nálady a včas rozpoznat náznaky šikany. Tím, že jsou děti neustále pod dozorem vedoucích, je menší pravděpodobnost tohoto rizika. Vedoucí umí průběžným pozorováním dětí včas rozpoznat rizika a následně je řešit podle míry přestupku buď domluvou, nebo okamžitým odjezdem pro hrubé porušení táborového řádu.

Veškeré potřebné dokumenty a pokyny najdete na stránce: Dokumenty pro tábory.

Nejedná se však o nic netradičního. Bezinfekčnost, potvrzení o způsobilosti, nástupní list, kartička pojišťovny.

Odjezdy a příjezdy všech účastníků tábora z PRAHY jsou z Chodova/Roztyly

MHD:

Přijedete na stanici metra „C“ Roztyly, vystoupáte po schodech do vestibulu a dáte se doleva. Jakmile vyjdete ven, před sebou uvidíte autobus. nádraží.

Autem:

Přijedete ulicí Ryšavého ze směru Chodova/Roztyly či od dálnice na Brno. Přímo na autobusové nádraží se zajet nedá, nejlepším místem na zaparkování bude parkoviště u OBI, kde je stání 2 hodiny zdarma.

Sraz: Praha 13.8. ve 13:15 – odjezd ve 14:00 hod

Návrat: 24.8. ve 12:00 hod (stejné místo)

Adresa tábořiště:

Březina 289, PSČ: 285 22, Vlastějovice

Pokud budete chtít své dítě odvést až na tábor. Je nutné nám to předem nahlásit.

REKREAČNÍ STŘEDISKO BŘEZINA

Rekreační středisko je umístěno na ostrově v oblasti středního toku Sázavy. Územně leží 1,5 km od obce Vlastějovice. Dostupná je Zruč nad Sázavou (cca 8 km). Svou polohou a vybavením je středisko vhodné zejména pro hromadné a zotavovací akce (letní tábory) dětí a mládeže.

Areál se nachází na pozemku o celkové výměře 12.000 metrů čtverečních v překrásném přírodním prostředí, které řeka Sázava a její lesnaté okolí nabízí. Jsou zde bohaté možnosti pro sportovní a jiné rekreační vyžití. V bezprostřední blízkosti areálu tábora je velký jez a s ním i klidný tok vhodný ke koupání (bezpečný i pro děti) a další vodní sporty. Celková kapacita je 160 lůžek v pětilůžkových chatkách. V objektu tábora je také k dispozici sociální zařízení s teplou vodou, prostorná jídelna s vybavenou kuchyni, ošetřovna s marodkou a klubovna. Ke sportovním účelům slouží travnaté fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, stolní tenis atd. Máme veškeré sportovní vybavení a táborové náčiní. V areálu jsou také dvě přírodní ohniště a možnost využití lodiček.

  Výběr turnusu*

  Souhlas s fotografováním dítěte


  Provozovatel se zavazuje, že fotografie nebo videa nebudou zneužity a slouží zejména k informování rodičů o svých dětech.

  Potvrzení*

  Zpracování osobních údajů