IV. Turnus (13 – 26.8. 2023)

Termín: 13 – 26.8. 2023

Cena tábora: 7.000 Kč

 • Téma tábora: Mimoni
 • Věková kategorie dětí:
 • 6 – 17 let.
 • Doprava: Společná doprava autobusem z Prahy nebo vlastní doprava
 • Hlavní vedoucí: Marek Havel (Čambus)
 • Tábořiště: Rekreační středisko Březina
 • Zdravotník: 24/7
 • Jídlo: Výborná domácí kuchyně

A hlavně vyškolený personál, který je dětem k dispozici.

Přihláška na tábor

Maskot táborů ČambusáčekDěti stráví dva týdny v překrásném areálu Ostrov Březina, kde je čeká program vytvořený skupinou nadšenců, kteří mají dlouholeté zkušenosti s vytvářením programů pro děti, dělají to s láskou. Malé i velké děti si tu najdou svoje, pro každého máme něco.

Večerní táboráky, diskotéky, bojovky, celotáborová hra, soutěže, olympiáda, lodičky, je toho spoustu. Děti si z tábora odnesou krásné vzpomínky, které s nimi zůstanou až do konce života. To všechno a mnohem víc vás čeká na táborech Čambusáček, děti se opravdu mají na co těšit, my se na ně moc těšíme už teď.

Jak u nás probíhá platba

 • Jelikož si každý nemůže dovolit uhradit celou částku za tábor, což chápeme, je možnost u nás zaplatit na dvakrát.
 • První platba: pošlete 50 % z celkové částky ceny za tábor, do 3 dnů od podání přihlášky. Zbylých 50 % uhradíte do 1.8.2023. Je také možnost splátek.
 • Jen nezapomeňte, při každé platbě zadat jméno dítěte jako variabilní symbol.

V ceně turnusu je zahrnuto:

 • Ubytování.
 • Neomezený pitný režim: čaj. šťáva, voda.
 • Stravování je 5x denně. Snídaně je formou švédských stolů, k obědu polévka a druhé jídlo, svačina, večeře, druhá večeře.
 • Základní pojištění.
 • Pedagogický a zdravotnický dozor vč. vybavené lékárny.
 • Programové a sportovní vybavení, veškerá režie spojená s provozem tábora.

Máte ještě dotazy? Kontaktujte nás nebo zkuste stránku nejčastějších dotazů.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Program je uzpůsobený dle věku a možností přihlášených dětí. Bude sportovního a tvořivého charakteru, ale s prostorem pro odpočinek. Program je zaměřen na všeobecnou tématiku. Děti se mohou těšit na hry a soutěže, výlety, táboráky, koupání, olympiádu, celotáborovou hru a další.

Děti si zkusí také například, jak se jezdí voda“. Čeká nás také spousta výletů. Můžete očekávat také návštěvu hasičů, kteří nás více zasvětí do své práce.

Nebude chybět ani koupání a vyškolený personál, který má připravených spoustu zábavných her.

Náš pedagogický personál plně dodržuje zásady bezpečnosti.

Naši pedagogičtí pracovníci jsou řádně vyškoleni v oblasti první pomoci – rizika nepodceňují, umí předcházet problémům a zvládnou je vyřešit.

Během pobytu nejde zcela vyloučit riziko úrazu.

Lze jim však předcházet vhodně zvolenými aktivitami a neustálou přítomností vedoucího, od budíčku až po večerku. Platí, že celý oddíl se pohybuje pohromadě a bez souhlasu vedoucího se nikdo nesmí vzdálit.

Každý vedoucí získá na začátku turnusu přehled zdravotních omezení jednotlivých dětí.

Díky tomu může dohlédnout například na léky, které má dítě brát, a podobně. Vedoucí je též připraven na alergické reakce dětí a dokáže včas a účinně pomoci. Zvláštní důraz klademe na dodržování pitného režimu, který je neomezený. Nabízíme čaj, šťávu a vodu. Dbáme na nošení pokrývek hlavy. Každý vedoucí je povinen překontrolovat plavecké schopnosti svých svěřenců. Při pobytu ve vodě vždy musí být přítomen vedoucí. Na neplavce dohlíží vedoucí, a zdravotník se zvýšenou pozorností. Skákání do vody je z bezpečnostních důvodů zakázáno. Vedoucí opouští vodu vždy jako poslední a kontroluje stav počtu dětí na břehu.

Pobyt v dětském kolektivu s sebou nese riziko šikany.

Zkušený vedoucí pozná, kdy je dítě terčem výsměchu. Většinou se jedná o dítě, které se něčím odlišuje od ostatních (psychikou, zdravotním stavem, typem oblékání atd.) Důležité je získat si důvěru dětí a neustále být s nimi v kontaktu, sledovat jejich nálady a včas rozpoznat náznaky šikany. Tím, že jsou děti neustále pod dozorem vedoucích, je menší pravděpodobnost tohoto rizika. Vedoucí umí průběžným pozorováním dětí včas rozpoznat rizika a následně je řešit podle míry přestupku buď domluvou, nebo okamžitým odjezdem pro hrubé porušení táborového řádu.

Veškeré potřebné dokumenty a pokyny najdete na stránce: Dokumenty pro tábory.

Nejedná se však o nic netradičního. Bezinfekčnost, potvrzení o způsobilosti, nástupní list, kartička pojišťovny.

Odjezdy a příjezdy všech účastníků tábora z PRAHY jsou z Chodova/Roztyly

MHD:

Přijedete na stanici metra „C“ Roztyly, vystoupáte po schodech do vestibulu a dáte se doleva. Jakmile vyjdete ven, před sebou uvidíte autobus. nádraží.

Autem:

Přijedete ulicí Ryšavého ze směru Chodova/Roztyly či od dálnice na Brno. Přímo na autobusové nádraží se zajet nedá, nejlepším místem na zaparkování bude parkoviště u OBI, kde je stání 2 hodiny zdarma.

Sraz: Praha 13.8. ve 13:15 – odjezd ve 14:00 hod

Návrat: 26.8. ve 12:00 hod (stejné místo)

Adresa tábořiště:

Březina 289, PSČ: 285 22, Vlastějovice

Pokud budete chtít své dítě odvést až na tábor. Je nutné nám to předem nahlásit.

REKREAČNÍ STŘEDISKO BŘEZINA

Středisko Březina z jedné strany lemuje řeka Sázava, která poskytuje mnoho volnočasového vyžití. Na Sázavu jezdíme na lodičky, hrajeme hry, a nebo se prostě chodíme v horkém dnu koupat. V bezprostřední blízkosti areálu tábora je velký jez a s ním i klidný tok vhodný ke koupání (bezpečný i pro děti) a další vodní sporty.

Z druhé strany střediska můžeme najít jehličnatý les, kde trávíme mnoho času, hrajeme hry, odpočíváme. Jsme akční.

V našem tábořišti v daném středisku najdete 25 dřevěných chatek po 4, 5 lůžkách. Kromě toho přímo v tábořišti máme fotbalové i volejbalové hřiště. Na své si přijdou i milovníci stolního tenisu, basketbalu. Máme tu i ohniště, lodičky, a mnoho sportovního vybavení.

V prostoru střediska se nachází klubovna. Samozřejmostí jsou sprchy, záchody, kuchyně, jídelna, kde také nějaký ten čas trávíme. V tábořišti máme také bazén.

Naše tábořiště se nachází v hezké přírodě mimo civilizaci, a to na rozhraní obcí HORKA II a VLASTĚJOVICE u Zruče nad Sázavou.

V okolí tábora se nachází koupaliště (1 km), místní zmrzlinářství (1 km) a vlaková zastávka (2 km). Během každoročně konaného celodenního výletu se děti dostanou i dále za hranice našeho malého království a v rámci putování navštíví i některé místní památky.

  Výběr turnusu*

  Souhlas s fotografováním dítěte


  Provozovatel se zavazuje, že fotografie nebo videa nebudou zneužity a slouží zejména k informování rodičů o svých dětech.

  Potvrzení*

  Zpracování osobních údajů