Nekonečná jízda (13 – 31.8. 2022)

Tábory Sázava - Čambusáček 5

Termín: 13 – 31.8. 2022 (ještě máme pár volných míst)

Cena tábora: 6.150 Kč

 • Věková kategorie dětí: 6 – 17 let.
 • Doprava: Společná doprava autobusem z Prahy nebo vlastní doprava
 • Hlavní vedoucí: Marek Havel (Čambus)
 • Tábořiště: Rekreační středisko Březina
 • Zdravotník: 24/7
 • Jídlo: Výborná domácí kuchyně

A hlavně vyškolený personál, který je dětem k dispozici.

Přihláška na tábor

Maskot táborů Čambusáček“Nekonečná jízda“ je, jak název napovídá, nekonečná stezka plná nekonečné zábavy, bude trvat opravdu dlouho, ale díky skvělým zážitkům, aktivitám, kamarádům a kupě aktivit se dětem rozhodně jet zpátky domů chtít nebude.

Děti stráví necelé tři týdny v překrásném areálu Ostrov Březina, kde je čeká program vytvořený skupinou nadšenců, kteří mají dlouholeté zkušenosti s vytvářením programů pro děti, dělají to s láskou. Malé i velké děti si tu najdou svoje, pro každého máme něco.

Večerní táboráky, diskotéky, bojovky, celotáborová hra, soutěže, je toho spoustu. Nebude chybět ani návštěva hasičského sboru, díky kterému dětem bude nastíněna jejich práce a ukážou jim, co taková práce hasiče obnáší.

Děti si z tábora odnesou krásné vzpomínky, které s nimi zůstanou až do konce života. To všechno a mnohem víc vás čeká na táborech Čambusáček, děti se opravdu mají na co těšit, my se na ně moc těšíme už teď.

Jak u nás probíhá platba

 • Jelikož si každý nemůže dovolit uhradit celou částku za tábor, což chápeme, je možnost u nás zaplatit na dvakrát.
 • První platba: pošlete 50 % z celkové částky ceny za tábor, do 10-ti dní od podání přihlášky. Zbylých 50 % uhradíte do 2.7.2022.
 • Jen nezapomeňte, při každé platbě zadat jméno dítěte jako variabilní symbol.

V ceně turnusu je zahrnuto:

 • Ubytování.
 • Neomezený pitný režim: čaj. šťáva, voda.
 • Stravování je 5x denně. Snídaně je formou švédských stolů, k obědu polévka a druhé jídlo, svačina, večeře, druhá večeře.
 • Základní pojištění.
 • Pedagogický a zdravotnický dozor vč. vybavené lékárny.
 • Programové a sportovní vybavení, veškerá režie spojená s provozem tábora.

Máte ještě dotazy? Kontaktujte nás nebo zkuste stránku nejčastějších dotazů.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Program je uzpůsobený dle věku a možností přihlášených dětí. Bude sportovního a tvořivého charakteru, ale s prostorem pro odpočinek. Program je zaměřen na všeobecnou tématiku. Děti se mohou těšit na hry a soutěže, výlety, táboráky, koupání, olympiádu, celotáborovou hru a další.

Děti si zkusí také například, jak se jezdí voda“. Čeká nás také spousta výletů. Můžete očekávat také návštěvu hasičů, kteří nás více zasvětí do své práce.

Nebude chybět ani koupání a vyškolený personál, který má připravených spoustu zábavných her.

Náš pedagogický personál plně dodržuje zásady bezpečnosti.

Naši pedagogičtí pracovníci jsou řádně vyškoleni v oblasti první pomoci – rizika nepodceňují, umí předcházet problémům a zvládnou je vyřešit.

Během pobytu nejde zcela vyloučit riziko úrazu.

Lze jim však předcházet vhodně zvolenými aktivitami a neustálou přítomností vedoucího, od budíčku až po večerku. Platí, že celý oddíl se pohybuje pohromadě a bez souhlasu vedoucího se nikdo nesmí vzdálit.

Každý vedoucí získá na začátku turnusu přehled zdravotních omezení jednotlivých dětí.

Díky tomu může dohlédnout například na léky, které má dítě brát, a podobně. Vedoucí je též připraven na alergické reakce dětí a dokáže včas a účinně pomoci. Zvláštní důraz klademe na dodržování pitného režimu, který je neomezený. Nabízíme čaj, šťávu a vodu. Dbáme na nošení pokrývek hlavy. Každý vedoucí je povinen překontrolovat plavecké schopnosti svých svěřenců. Při pobytu ve vodě vždy musí být přítomen vedoucí. Na neplavce dohlíží vedoucí, a zdravotník se zvýšenou pozorností. Skákání do vody je z bezpečnostních důvodů zakázáno. Vedoucí opouští vodu vždy jako poslední a kontroluje stav počtu dětí na břehu.

Pobyt v dětském kolektivu s sebou nese riziko šikany.

Zkušený vedoucí pozná, kdy je dítě terčem výsměchu. Většinou se jedná o dítě, které se něčím odlišuje od ostatních (psychikou, zdravotním stavem, typem oblékání atd.) Důležité je získat si důvěru dětí a neustále být s nimi v kontaktu, sledovat jejich nálady a včas rozpoznat náznaky šikany. Tím, že jsou děti neustále pod dozorem vedoucích, je menší pravděpodobnost tohoto rizika. Vedoucí umí průběžným pozorováním dětí včas rozpoznat rizika a následně je řešit podle míry přestupku buď domluvou, nebo okamžitým odjezdem pro hrubé porušení táborového řádu.

Veškeré potřebné dokumenty a pokyny najdete na stránce: Dokumenty pro tábory.

Nejedná se však o nic netradičního. Bezinfekčnost, potvrzení o způsobilosti, nástupní list, kartička pojišťovny.

Odjezdy a příjezdy všech účastníků tábora z PRAHY jsou z Chodova/Roztyly

MHD:

Přijedete na stanici metra „C“ Roztyly, vystoupáte po schodech do vestibulu a dáte se doleva. Jakmile vyjdete ven, před sebou uvidíte autobus. nádraží.

Autem:

Přijedete ulicí Ryšavého ze směru Chodova/Roztyly či od dálnice na Brno. Přímo na autobusové nádraží se zajet nedá, nejlepším místem na zaparkování bude parkoviště u OBI, kde je stání 2 hodiny zdarma.

Sraz: Praha 13.8. ve 13:15 – odjezd ve 14:00 hod

Návrat: 31.8. ve 12:00 hod (stejné místo

Adresa tábořiště:

Březina 289, PSČ: 285 22, Vlastějovice

Pokud budete chtít své dítě odvést až na tábor. Je nutné nám to předem nahlásit.

REKREAČNÍ STŘEDISKO BŘEZINA

Středisko Březina z jedné strany lemuje řeka Sázava, která poskytuje mnoho volnočasového vyžití. Na Sázavu jezdíme na lodičky, hrajeme hry, a nebo se prostě chodíme v horkém dnu koupat. V bezprostřední blízkosti areálu tábora je velký jez a s ním i klidný tok vhodný ke koupání (bezpečný i pro děti) a další vodní sporty.

Z druhé strany střediska můžeme najít jehličnatý les, kde trávíme mnoho času, hrajeme hry, odpočíváme. Jsme akční.

V našem tábořišti v daném středisku najdete 25 dřevěných chatek po 4, 5 lůžkách. Kromě toho přímo v tábořišti máme fotbalové i volejbalové hřiště. Na své si přijdou i milovníci stolního tenisu, basketbalu. Máme tu i ohniště, lodičky, a mnoho sportovního vybavení.

V prostoru střediska se nachází klubovna. Samozřejmostí jsou sprchy, záchody, kuchyně, jídelna, kde také nějaký ten čas trávíme. V tábořišti máme také bazén.

Naše tábořiště se nachází v hezké přírodě mimo civilizaci, a to na rozhraní obcí HORKA II a VLASTĚJOVICE u Zruče nad Sázavou.

V okolí tábora se nachází koupaliště (1 km), místní zmrzlinářství (1 km) a vlaková zastávka (2 km). Během každoročně konaného celodenního výletu se děti dostanou i dále za hranice našeho malého království a v rámci putování navštíví i některé místní památky.

  Výběr turnusu*

  Souhlas s fotografováním dítěte


  Provozovatel se zavazuje, že fotografie nebo videa nebudou zneužity a slouží zejména k informování rodičů o svých dětech.

  Potvrzení*

  Zpracování osobních údajů