Marek Havel

Jmenuji se Marek Havel. Jsem pořadatelem a hlavním vedoucím táborů a škol v přírodě Čambusáček. Moje dětství strávené na táborech mě nasměrovalo právě k práci s dětmi, vymýšlení her, celotáborovek a uplatňování zážitkové pedagogiky.
Za léta praxe jsem se postupně prokousal z praktikanta, přes oddílového vedoucího, až po animátora zážitkových a adaptačních kurzů, seznamovacích akcí pro vysoké školy, teambuildingů pro dospělé, i k vodáckému instruktorovi. To mě utvrdilo v tom, že této práci se chci nadále věnovat, a proto vznikl Čambusáček.

Nikola Prokopenková

Již od mala jsem jezdila na tábory, baví mě život v přírodě, její poznávání a putování po ní. Už jako dítě jsem snila o tom, že jednou budu dělat vedoucího na táboře, nepostestilo se mi, až letos. Práce s dětmi je velice náročná, ale krásná. Největší odměnou pro mě je jejich šťastný vyraz, když něco vymyslí, vyřeší a vědí, že to dokázali sami. Zároveň mě naplňuje štěstím jejich touha po vědomosti ho. Zároveň by velice baví jim vymyslet různé hry a kreativní činnosti. Sama mám dvě malé děti a zabavit je, je obcas orisek. Jet na tento tábor je pro mě výzvou, na kterou se nesmírně těším.

Kateřina Sekerešová

Ahoj, jsem Kateřina Sekerešová a mojí funkcí je praktikantka. Jedu na tábor protože mě baví práce s dětmi a vymýšlení her a bojovek pro děti. Jinak jsem barmanka takže mě baví moje práce, mám střední školu potravinářskou a jsem za to ráda. Mám také ráda výlety, přírodu a dobrodružství. Když se vrátím k dětem tak mě naplňuje jejich radost ze života a když jim vymyslím program tak jsem ráda, že se zapojí a baví je to. Jsem ráda, že mohu být součástí týmu vedoucích, protože mě tábory baví už od malička. Bavily mě táborové hry, oheň, různé soutěže a taky stezka odvahy.. Jsem ráda, že mohu poznat další skvělé lidi a taky děti které budu mít na starost. To je asi vše co bych o sobě řekla..

Aneta Jašková

Od malička jsem věděla, že budu jednou pracovat s dětmi nebo s lidmi. Jsem empatický člověk a ráda pomáhám lidem, mám ráda děti i všechny zvířata. Ráda trávím čas s rodinou, kamarády nebo s našim psem. V přírodě se snažím se trávit co nejvíce času venku a ráda chodím na procházky. Jsem docela ukecaná, i když se to na první pohled nemusí zdát. Ráda poznávám nové lidi. Miluju jakoukoliv hudbu a ráda chodím na koncerty. V budoucnosti se chci na 100 % věnovat práci s dětmi. Tábor jsem si vybrala, protože mi přijde skvěle strávit 14 dní někde v přírodě a navíc s dětmi. Se staráním nebo hlídáním dětí už mám docela zkušenosti, ale tohle bude zase něco trošku jiného.

Teri / Zrzi Gonščáková

Jednoho krásného dne (velmi horkého, jelíkož bylo léto) se narodila holčička jménem Terka, nebo alespoň tak mi říkají. Od téhož dne uplynulo již 17 let a z Terky se stala skoro dospělá slečna, která miluje knížky, spánek, les, ticho, muziku a miluje tábory. Jako malá jsem jezdila na tábory skoro pořád, celé léto jsem byla mimo domov. Vždycky s radostí vzpomínám na vedoucí, hry a hlavně na tu atmosféru. Minulý rok jsem byla poprvé na táboře jako instruktor a baví mě to. Nedělám to kvůli penězím, ale kvůli tomu, že vidím ten dětský úsměv a radost. Proto jsem sem jela. A jelikož nevím, zda je tohle dostatek slov, tak prostě smůla. 😀