Marek Havel, hlavní vedoucí

Jmenuji se Marek Havel. Jsem pořadatelem a hlavním vedoucím táborů a škol v přírodě Čambusáček. Moje dětství strávené na táborech mě nasměrovalo právě k práci s dětmi, vymýšlení her, celotáborovek a uplatňování zážitkové pedagogiky.

Za léta praxe jsem se postupně prokousal z praktikanta, přes oddílového vedoucího, až po animátora zážitkových a adaptačních kurzů, seznamovacích akcí pro vysoké školy, teambuildingů pro dospělé, i k vodáckému instruktorovi. To mě utvrdilo v tom, že této práci se chci nadále věnovat, a proto vznikl Čambusáček.

Viktor, čambátor

Zdravím všechny příznivce Čambusáčka. Jmenuji se Viktor, ale nikdo mi neřekne jinak, než Viki a studuji třetím rokem na Masarykově univerzitě pedagogiku a angličtinu v Brně. Na tábory jezdím celý svůj život, roli oddílového vedoucího vykonávám již 5 let. Stejně jako minulý rok, i letos se budu starat o každodenní zábavu vašich dětí, zároveň s tím budu dohlížet na bezstarostný průběh tábora po celých 14 dnů. Miluju táboráky, západy Slunce a atmosféru, která je v teplých, letních dnech přítomna po celou dobu tábora. Moc se na Vás všechny těším, bude to skvělý!

Danča, čambátorka

Ahoj, jmenuji se Danča, ale spíše mě znáte jako paní se zelenými vlasy. Pracuji jako účetní. Mojí největší zálibou jsou koně a výlety. Nemám ráda nudu a zimu.

Miluji pečení a sladké a na létě miluji spousty zábavy s dětmi.

Anet, zdravotnice

Ahoj, jmenuji se Anet. Studuji vyšší odbornou školu v oboru dětská sestra. Zdravotnické vzdělaní mám dokončené ze střední školy. Nejraději na celém táboře jsem měla večery u táboráku nebo na diskotéce .

Nyní jedu jako zdravotnice a nemohu se dočkat celého programu a dobrodružství s ním spojené. Každý den s dětmi je takové malé dobrodružství plné zážitků a překvapení. To mám na práci s nimi nejraději.

Moc se těším na společně strávený čas.

Pavel, zdravotník

Jmenuji se Pavel a důvodů proč každoročně jezdím na letní tábory je spousta. Jako hlavní příčinu bych uvedl, že miluji dobrodružství a poznávání nových věcí.

Rád cestuji a podnikám různé výlety, jsem spontánní a dělám věci, tak jak mě v okamžiku napadnou. Tábor je tedy pro tuhle moji povahu ideální místo, kde právě vymýšlením nových her, výprav a možností můžu tvořit nové zážitky i Vašim dětem. O dětech právě tábor je a když si jej užijí oni, užiju so ho i já jako vedoucí. Tento rok tedy poprvé jako zdravotník. Během roku vedle studia volnočasově už pár let doučuji i matematiku.

Barča, fotograf

Ahoj! Jsem Barča, ale nikdo mi neřekne jinak, než „Žirafa.“ Narozdíl od většiny v týmu jsem na tábory jako dítě moc nejezdila – o to víc si tábory užívám s dětmi dnes.

Mimo jiné se během tábora snažím (nejen pro vás) zachytit ty nejlepší momenty na foťák a vkládat na stránky.

Kateřina, animátor

Ahoj, jsem Kateřina a mojí funkcí je animátor. Jedu na tábor protože mě baví práce s dětmi a vymýšlení her a bojovek pro děti. Jinak jsem barmanka takže mě baví moje práce, mám střední školu potravinářskou a jsem za to ráda. Mám také ráda výlety, přírodu a dobrodružství. Když se vrátím k dětem tak mě naplňuje jejich radost ze života a když jim vymyslím program tak jsem ráda, že se zapojí a baví je to.

Jsem ráda, že mohu být součástí týmu vedoucích, protože mě tábory baví už od malička. Bavily mě táborové hry, oheň, různé soutěže a taky stezka odvahy.. Jsem ráda, že mohu poznat další skvělé lidi a taky děti které budu mít na starost. To je asi vše co bych o sobě řekla..

Vendy, animátorka

Ahoj jsem Vendy. Na tábory jsem jezdila už jako malá a teď, když už na to mám věk, jsem ráda, že můžu převzít „štafetu“ a vymýšlet zážitky a legraci dětem zase já. Chci studovat pedagogiku a jednou třeba i učit. Práce s dětmi je totiž něco opravdu jedinečného.

Těším se na společně strávené letní dny a spoustu smíchu, protože o tom to přeci je, no ne? Hlavně s úsměvem!

Láďa, animátor

Ahoj, jmenuji se Láďa a již od svojí první třídy rád jezdím na dětské letní tábory, líbí se mi táborový život, večery u ohňů, ale i bojovky, které k táboru neodmyslitelně patří. Rád se podílím na tvorbě programu táborníků, jak sportovním, turistickém, tak i kulturním. Práce s mladšími dětmi mě baví, zkušenosti jsem nabral nejenom na táborech, ale i ve vlastní rodině, neboť mám tři synovce plné energie.

Mimo práce s dětmi chodím rád cvičit do sokola, plavu, lyžuji, bruslím a hraji na klavír, rád čtu. Mám psa.

Na každý další tábor se těším. 🙂

Blanka, animátorka

Ahoj Jmenuji se Blanka a na tábory jsem jezdila už jako malé dítě. Postupně jsem se stala praktikantkou a vedoucí a aby té práce s dětmi nebylo málo, byla jsem v minulosti zaměstnaná jako učitelka a v současné době jako školní psycholožka. Sama mám dvě menší děti, které na tábor vezmu s sebou.

Kromě vymýšlení her mě baví přinášet na tábor i něco z mých koníčků, jako jsou různé kreativní činnosti, masáže, relaxace a sebeobrana. Práci s dětmi mám ráda, vždy mi záleží na tom, aby se děti, které mám na starost, u mě cítily dobře a odjížděly z tábora spokojené a se spoustou nezapomenutelných zážitků.

Džej, animátorka

Ahoj! Říká se mi Džej a jedu již třetím rokem jako animátor. Ráda předávám dále dobrou náladu a úsměvy, miluji hraní her, tvoření kreativních projektů a užívám si řešení hádanek. Jednou z mých nejoblíbenějších činností vedoucího je motivování malých i větších dětí na naší cestě celotáborovými hrami. Je k nezaplacení vidět, jak oddíl spolupracuje na všech úkolech jako tým, kdy se u toho smějí a navzájem se povzbuzují k těm co nejlepším výsledkům.

Moc se těším na naše potulování se přírodou, po kterém následuje táborák spolu s opékáním buřtů. Není lepšího pohledu, než toho na spokojené, usměvavé děti s rošťáckou jiskrou v očích, připravené na odstartování další hry.

Filip, animátor

Ahoj! Jmenuji se Filip. Od malinka jezdím na tábory – jsem táborové dítě. Bojovky, stezky odvahy, celotáborové hry… Nic z toho mi není cizí! Chystám se na studium cestovního ruchu, rád bych se v budoucnu stal animátorem a bavil tak nejen děti, ale i dospělé. Na táborech mám nejradši týmového ducha všech zúčastněných, líbí se mi, jak jde od rána do večera všude slyšet smích a jásot.

Mám rád, když u táboráku veškerý šum utichne a v přítmí si všichni společně zpíváme známé písničky, do kterých praská hořící dřevo, přičemž se nad ohněm pečou buřty a vše kolem voní. Už se moc těším, až se všichni sejdeme. Táboru zdár

Kateřina, animátorka

Ahoj. Jmenuji se Kateřina a na tábory už jezdím pomalu 10 rokem a těším se na každý následující. Mám za sebou spoustu táborových soutěží a her, takže o nápady na zábavu nikdy není nouze. Kdyby přeci jen došly, není nad to zeptat se dětí. Sami nejlépe vědí, co je bavilo na předchozích táborech nebo co naopak hrát nechtějí.

Je to přeci hlavně o tom, abychom si to všichni společně užili a udělali si prázdniny o něco veselejší. Těším se na vás.

Veve, animátorka

Zdravím, já jsem Veve a studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku. Už jako malé dítě jsem milovala táborovou atmosféru, ráda jsem s ostatními dětmi hrála hry a soutěžila. Čím starší jsem byla, tím více mi bylo jasné, že na tábory nikdy jezdit nepřestanu, a že ze mě bude skvělá vedoucí. Jako praktikantku mě baví s dětmi komunikovat. Baví mě jejich zvídvavost a neohroženost, jejich upřímnost a spontánnost. Moc se těším na výlety, táboráky, hry a soutěže, na spoustu dobrodružství a smíchu.

V létě na viděnou!

Ajá, animátorka

Ahoj, jmenuji se Ája. Vystudovala jsem pedagogiku, ale aktuálně se oboru nevěnuji.

Ráda tvořím rukama; kreslím, šiji, stříhám, lepím… Nic kreativního mi není cizí . Baví mě hraní her, ať už deskových či venkovních. Moc ráda čtu, tiše pro sebe i nahlas pro ostatní.

A proč jezdím na tábory? Protože je to skvělá příležitost dostat se z města do přírody, poznat nové lidi, prožít nová dobrodružství a užít si společně strávený čas

Naďa, animátorka

Ahoj, já jsem Naďa. Na tábory jezdím už přes 5let a miluji zvířata. Ráda chodím na čerstvý vzduch běhat, ale také jsem schopná zhlédnout seriál s osmi sériemi po deseti epizodách, které se točili několik let.

Už se moc těším na léto, až s dětmi zažijeme nezapomenutelné zážitky.