O nás

Představujeme vám tým Čambusáčka, který tvoří zkušený hlavní vedoucí, energičtí čambátoři, pečliví zdravotníci, kreativní fotograf a především zkušení animátoři.

Jsme dokonale sehraný a nadšený tým, vždy připravený přinést radost a zábavu. Společně se věnujeme zábavnému programu a zajistíme, aby každý okamžik byl plný smíchu a nezapomenutelných zážitků.

Naším cílem je vytvářet zážitky, které si budete chtít vyprávět po celý život. Toho dosahujeme díky našemu pestrému a akcí nabitému programu, do kterého vkládáme veškerou naši energii a vášeň.

Na prvním místě pro nás vždy stojí radost a spokojenost dětí.

Marek Havel, hlavní vedoucí

Jmenuji se Marek Havel. Jsem hlavním vedoucí táborů a škol v přírodě Čambusáček. Moje dětství strávené na táborech mě nasměrovalo právě k práci s dětmi, vymýšlení her, celotáborovek a uplatňování zážitkové pedagogiky.

Během let mé praxe jsem prošel cestou od praktikanta, přes oddílového vedoucího, až po animátora zážitkových a adaptačních kurzů, instruktora pro seznamovací akce vysokých škol a teambuildingových aktivit pro dospělé, až po vodáckého instruktora. Tato zkušenost mě utvrdila v rozhodnutí věnovat se této práci nadále a proto vznikl Čambusáček.

Danča

Danča má nejen silný smysl pro humor, ale také vášeň pro koně, dobrodružství a pečení.

Pracuje jako účetní, ale její záliby nekončí u čísel. Co jí baví nejvíc? Koně a výlety. Její srdce bije pro krásu těchto zvířat a objevování krásy přírody. Když není ponořena do účetních knih, najdete ji v kuchyni, kde se věnujete pečení. Na 4. turnusu se stará o přípravu programu nebo vykonává funkci zdravotníka. Má velké zkušenosti s plánováním a přípravou programu a její kreativita nás vždy překvapí. Na táboře si užívá spoustu zábavy s dětmi. Její láska k dobrodružství a výletům ji dělá výborným průvodcem našim táborem.

Jsme hrdi, že máme Danču ve svém týmu, a těšíme se na další společná dobrodružství. Vedle táborů také působí jako zdravotník nebo animátor na školách v přírodě.

Káťa

Káťa má vystudovanou ekonomickou školu a pracuje jako účetní, ale to zdaleka není vše, co o ní můžeme říci. Káťa je pro každou srandu a nesnáší nudu, proto jezdí na naše tábory, které jsou plné zábavy, jsou pro ni ideální místo. Má ráda dobrodružství, zábavu a ráda se stará o to, aby i naše dětské tábory byly plné smíchu a nezapomenutelných zážitků.

Má ještě jeden vášnivý koníček – jezdectví. Od mala se věnuje jezdectví a je šťastná, když může trávit čas s koňmi. Když se nevěnuje práci, táborovým povinnostem nebo jezdectví, ráda cestuje a poznává nová místa. Ve svém volném čase si také ráda přečte dobrou knihu nebo se setká s přáteli a tráví čas ve společnosti těch, které má ráda.

Káťa je skvělým příkladem toho, jak lze spojit práci a zábavu a jsme rádi, že máme takového člena v našem týmu. S Káťou na našich táborech se nikdy nenudíme a vždy si užíváme spoustu zábavy a smíchu.

Anet

Ahoj, jmenuji se Anet. Studuji vyšší odbornou školu v oboru dětská sestra. Zdravotnické vzdělaní mám dokončené ze střední školy. Nejraději na celém táboře jsem měla večery u táboráku nebo na diskotéce.

Nyní jedu jako zdravotnice a nemohu se dočkat celého programu a dobrodružství s ním spojené. Každý den s dětmi je takové malé dobrodružství plné zážitků a překvapení. To mám na práci s nimi nejraději.

Moc se těším na společně strávený čas.

Pavel

Pavel je nesmírně zvědavý a vždy hledá nové, jak prozkoumávat svět kolem sebe. Rád cestuje a podniká různé výlety, což umožňuje objevovat nová místa a kulturu. Pro Pavla je tábor ideální místo, kde můžete využít svého nadšení pro dobrodružství a kreativitu. Nejenže se stará jako zdravotník o vaše ratolesti, ale i organizuje program. Studuje pedagogiku na Masarykově univerzitě v Brně.

Kromě své dobrodružné povahy se věnuje doučování matematiky a dokonce ji doučuje mimo své školní povinnosti. Jeho schopnost vysvětlit matematické koncepty v jednoduchém a zábavném způsobu je obdivuhodná. S Pavlem ve svém týmu máme nejen skvělého průvodce do světa dobrodružství, ale také kreativního myslitele, který je schopen inspirovat a rozvíjet děti.

Vedle táborů také působí jako hlavní vedoucí, zdravotník nebo animátor na školách v přírodě.

Barča

Barča je jedinečným členem našeho týmu, který má svůj vlastní pohled na tábory a dobrodružství. Narozdíl od většiny z nás, kteří jezdili na tábory jako děti, Barča své dětství na táborech příliš nezažila. Nicméně, to ji vůbec nebrání v tom, aby dnes tábory s dětmi prožívala a užívala si je plnými doušky. Má jedinečný talent pro fotografování a během tábora se snaží zachytit ty nejlepší okamžiky a zážitky na svém fotoaparátu. Její fotografie jsou vždy plné života a emocí a připomínají nám všechny nezapomenutelné chvíle na táborech.

Kromě svého fotografického talentu je také zábavnou a energickou duší týmu. Snaží se vytvořit prostředí, ve kterém se všichni cítí jako součást velké rodiny tábora. Její nadšení a radost jsou nakažlivé pro všechny kolem sebe.

Kateřina

Ahoj, jsem Kateřina a mojí funkcí je animátor. Jedu na tábor protože mě baví práce s dětmi a vymýšlení her a bojovek pro děti. Jinak jsem barmanka takže mě baví moje práce, mám střední školu potravinářskou a jsem za to ráda. Mám také ráda výlety, přírodu a dobrodružství. Když se vrátím k dětem tak mě naplňuje jejich radost ze života a když jim vymyslím program tak jsem ráda, že se zapojí a baví je to.

Jsem ráda, že mohu být součástí týmu vedoucích, protože mě tábory baví už od malička. Bavily mě táborové hry, oheň, různé soutěže a taky stezka odvahy.. Jsem ráda, že mohu poznat další skvělé lidi a taky děti které budu mít na starost. To je asi vše co bych o sobě řekla..

Vendy

Již jako malá jezdila na tábory a tyto zážitky ji inspirovaly k tomu, že by chtěla studovat pedagogiku. Své dojmy a nadšení sdílí s dětmi, což jim pomáhá prožívat nezapomenutelné chvíle. Její pozitivní přístup k práci s dětmi je úžasný. Její schopnost rozveselit a přinést smích do každé situace je neocenitelná a naše děti ji milují. Věří, že smích je nejlepším způsobem, jak spojit lidi a tvořit nezapomenutelné

Vendy má neuvěřitelný talent pro práci s dětmi. Její jedinečný přístup a láska k dětem jsou znát ve všem, co dělá. Během akcí se snaží vytvářet prostředí, ve kterém se děti cítí vítány a podporovány. Její schopnost vyvolat smích a radost je nakažlivá pro všechny kolem sebe. Práce s dětmi ji naplňuje, baví a to je v každém okamžiku znát.

Láďa

Láďa je jedním z těch, kteří zážitky z dětských táborů začali sbírat již od své první třídy. Táborový život a večery u ohně ho nadchnuly a dodnes zůstávají jeho vášní. Jezdil k nám jako dítě a později se k nám vrátil jako praktikant, přinášející své nadšení a znalosti z první ruky. Mimo táborový život se věnuje různým aktivitám, jako cvičení, plavání, lyžování, bruslení a hře na klavír. Rovněž rád čte a neustále se rozvíjí.

Je skvělým příkladem toho, jak vášeň a láska k táborům může vytvořit nezapomenutelné pro všechny účastníky.

Džej

Džej je neocenitelným členem našeho týmu s bohatými zkušenostmi a neskutečnou vášní pro práci s dětmi. Je s námi od samého začátku a od té doby přináší do našich pobytů úsměv, kreativitu a inspiraci.

Jednou z největších vášní je právě motivace dětí. Její obrovská radost spočívá v tom, když vidí, jak spolupracují, povzbuzují se a dosahují společných cílů. Snaží se tuto vášeň předat dětem na našich akcích a motivovat je k dosažení svého potenciálu. Je také milovníkem tvoření a zábavy. Vytváří prostředí, ve kterém se děti mohou vyjádřit, tvořit a bavit se. Ráda předává svou lásku k hádankám a výzvám, které posilují myšlení a kreativitu.

Jsme vděční, že je v našem týmu a těšíme se na další dobrodružství na našich pobytech, které budou plné inspirace, tvoření a zážitků.

Filip

Ahoj! Jmenuji se Filip. Od malinka jezdím na tábory – jsem táborové dítě. Bojovky, stezky odvahy, celotáborové hry… Nic z toho mi není cizí! Chystám se na studium cestovního ruchu, rád bych se v budoucnu stal animátorem a bavil tak nejen děti, ale i dospělé. Na táborech mám nejradši týmového ducha všech zúčastněných, líbí se mi, jak jde od rána do večera všude slyšet smích a jásot.

Mám rád, když u táboráku veškerý šum utichne a v přítmí si všichni společně zpíváme známé písničky, do kterých praská hořící dřevo, přičemž se nad ohněm pečou buřty a vše kolem voní. Už se moc těším, až se všichni sejdeme. Táboru zdár

Kateřina

Káťa je členem našeho týmu s bohatými zkušenostmi z táborů, která jezdí na tábory již více než 10 let a stále se na nás těší s nadšením. Je známá svou nekonečnou kreativitou, nápady a schopnosti přinést zábavu do každého dne.

Málokdo ji překonává v počtu nápadů, které oživují naše pobyty. Její vynalézavost a schopnost přinést do programu nové a vzrušující prvky jsou nepostradatelné. Má mnoho nápadů a díky tomu máme na našich akcích stále něco nového a vzrušujícího. Kromě svých tvořivých schopností je také velmi spolehlivá. Je člověkem, na kterého se můžeme vždy spolehnout. Její oddanost k dětem, je nepopsatelná.

Weve

Studuje předškolní a mimoškolní pedagogiku, což ji připravuje na pokračování v oblasti vzdělávání a vedení dětí. Již několik let je součástí našeho týmu. Má za sebou funkci praktikanta a teď vykonává funkci vedoucího. Od svého dětství jezdí na tábory a má v sobě zakódovanou lásku k táborovému životu. Věděla už tehdy, že tábory budou zůstávat její vášní i v dospělosti. Co má na táborovém životě nejvíce ráda? Je dětská spontánnost.

Veve je neustále připravena na nová dobrodružství. Má ráda výlety, táboráky, hry a soutěže, které přinášejí zábavu a smích. Její nadšení pro život a péči o děti jsou nepostradatelnou součástí našeho týmu.

Majda (Laky)

Má za sebou bohaté zkušenosti z nespočtu táborů a vždycky se těší na nová dobrodružství. Ráda tráví čas s dětmi a poznává nové tváře. Její největší vášní jsou zábavné hry, které dokážou rozjasnit každý den na táboře. Laky ví, jak přinést do programu zábavu a vzrušení, což děti milují.

Na dětech má ráda jejich smysl pro dobrodružství a zápal pro věc. Ví, že s dětmi se nikdy nenudí, protože mají schopnost vidět dobrodružství a radost v každé situaci. Stejně jako děti, i Laky se nebojí vyrazit do neznáma a prozkoumat nová dobrodružství.

S Laky je zaručeno, že každý den bude plný smíchu, zábavy a zážitků pro všechny děti. Její energie a nadšení jsou nakažlivé a proto jsme rádi, že máme takovou společenskou duši v našem týmu.

Naďa

Naďa jezdí na tábory již několik let. Její láska k životu a dětem je nepopíratelná a to se odráží ve všem, co dělá. Co ji nejvíce zajímá, jsou zvířata. Má ráda jejich společnost a snaží se přenést svou lásku k přírodě na děti, se kterými na pobytech tráví čas.

Ráda tráví čas venku, má také svou slabost pro televizní seriály. Dokáže sledovat seriály s osmi sériemi po deseti epizodách, které se točily několik let a stále je u toho nadšená. Její smysl pro zábavu a oddanost dětem ji činí skvělým členem našeho týmu. Je zábavná a velice kamarádská a proto se děti na našich pobytech cítí jako doma. Její schopnost navodit pozitivní atmosféru a vytvořit zábavné prostředí je nepostradatelná. Jsme rádi, že ji máme ve svém týmu.