Naše tábory

Maskot táborů ČambusáčekNabízíme vám dětské tábory, které pořádáme v krásném tábořišti LDT Čmelák. Tábory jsou určeny pro děti ve věku od 5 do 16 let. Pro starší děti ve věku od 15 do 16 let je připraven tentýž táborový program, jako pro ostatní účastníky tábora, navíc však mohou absolvovat praktikantský kurz, který je v základech připraví na práci s dětmi.

Program tábora je uzpůsoben tak, aby se ho mohlo bez problému zúčastnit každé dítě a každý si našel to své a to s ohledem na věk, fyzickou zdatnost a duševní vyzrálost.
Oddíly jsou roztříděny právě podle věku dětí.

O děti v oddílech pečují vždy pečlivě vybraní, proškolení a prověření vedoucí. K menším dětem (5-9let) je přidělen praktikant, který pomáhá vedoucímu. Zdravotní péče je po celou dobu konání tábora zajištěna kvalifikovanými zdravotníky, kteří dbají na bezpečnost všech účastníků, pečují o případné bolístky, starají se o pravidelný výdej léků dle lékového předpisu, dohlíží na čistotu a pořádek na chatkách a v areálu tábora a samozřejmě také celkovou hygienu všech táborníků.

Program je zaměřen na všeobecnou tématiku; sportovní a kulturní využití – hry a soutěže, výlety, táboráky – opékaní buřtů, koupání, ježdění na loďkách, diskotéky, noční hra, olympiáda, a mnoho dalšího na co se mohou Vaše ratolesti těšit.

80% dne, tvoří naše nadupaná tématická celotáborová hra, která je pečlivě připravovaná tak, aby bavila všechny Vaše ratolesti i naše vedoucí. Jednoduše si každý u nás najde to, co ho baví.

IV. Turnus 

Termín tábora: 13 – 26.8. 2023

Obsazenost
68%

Cena: 7,000 Kč

Věková hranice: 6 – 16 let.

Téma: Mimoni

Můj první tábor

Termín tábora: 13 – 20.8. 2023

Obsazenost
60%

Cena: 5,260 Kč

Věková hranice: 5 – 12 let.

Téma: Mimoni

Týdenní turnus

Termín tábora: 20 – 26.8. 2023

Obsazenost
19%

Cena: 4,560 Kč

Věková hranice: 5 – 16 let.

Téma: Mimoni

Získejte pomoc s financováním tábora
Po vyplnění přihlášky a uhrazení zálohy Vám poradíme, jak nabýt varianty mít tábor o 20-60% levněji díky mnoha možnostem, o kterých Vám doposud nikdo neřekl. Od toho jsme tady my..

Jak u nás probíhá platba

  • Jelikož si každý nemůže dovolit uhradit celou částku za tábor, což chápeme, je možnost u nás zaplatit ve třech splátkách.
  • První platba: pošlete 50 % z celkové částky ceny za tábor, do 15 dnů od podání přihlášky. Zbylých 50 % uhradíte do 1.8.2023. Klidně ve 2 splátkách.

V ceně turnusu je zahrnuto:

  • Ubytování.
  • Neomezený pitný režim: čaj. šťáva, voda.
  • Stravování je 5x denně. Snídaně je formou švédských stolů, k obědu polévka a druhé jídlo, svačina, večeře, druhá večeře.
  • Úrazové pojištění.
  • Pedagogický a zdravotnický dozor vč. vybavené lékárny.
  • Programové a sportovní vybavení, veškerá režie spojená s provozem tábora.
  • Zdravotník: 24/7.
  • Jídlo: Výborná domácí kuchyně.

A hlavně vyškolený personál, který je dětem k dispozici.

Máte ještě dotazy? Kontaktujte nás nebo zkuste stránku nejčastějších dotazů.

LDT Čmelák

LDT Čme2ák 1

LDT Čmelák z jedné strany lemuje řeka Sázava, která poskytuje mnoho volnočasového vyžití. Na Sázavu jezdíme na lodičky, hrajeme hry, a nebo se prostě chodíme v horkém dnu koupat. V bezprostřední blízkosti areálu tábora je velký jez a s ním i klidný tok vhodný ke koupání (bezpečný i pro děti) a další vodní sporty.

Z druhé strany střediska můžeme najít jehličnatý les, kde trávíme mnoho času, hrajeme hry, odpočíváme. Jsme akční.

V našem tábořišti v daném středisku najdete 25 dřevěných chatek po 4, 5 lůžkách. Kromě toho přímo v tábořišti máme fotbalové i volejbalové hřiště. Na své si přijdou i milovníci stolního tenisu, basketbalu. Máme tu i ohniště, lodičky, a mnoho sportovního vybavení.

V prostoru střediska se nachází klubovna. Samozřejmostí jsou sprchy, záchody, kuchyně, jídelna, kde také nějaký ten čas trávíme. V tábořišti máme také bazén.

Naše tábořiště se nachází v hezké přírodě mimo civilizaci, a to na rozhraní obcí HORKA II a VLASTĚJOVICE u Zruče nad Sázavou.

V okolí tábora se nachází koupaliště (1 km), místní zmrzlinářství (1 km) a vlaková zastávka (2 km). Během každoročně konaného celodenního výletu se děti dostanou i dále za hranice našeho malého království a v rámci putování navštíví i některé místní památky.

IV. Turnus 

Termín tábora: 13 – 26.8. 2023

Obsazenost
68%

Cena: 7,000 Kč

Věková hranice: 6 – 16 let.

Téma: Mimoni

Můj první tábor

Termín tábora: 13 – 20.8. 2023

Obsazenost
60%

Cena: 5,260 Kč

Věková hranice: 5 – 12 let.

Téma: Mimoni

Týdenní turnus

Termín tábora: 20 – 26.8. 2023

Obsazenost
19%

Cena: 4,560 Kč

Věková hranice: 5 – 16 let.

Téma: Mimoni