Zimní tábory Kořenov

Sezóna 2024 pro lyžaře i nelyžaře.

Proč na zimní tábor s námi?

Zimní tábor je příležitostí pro děti uniknout ze školní rutiny a zažít zábavu v nádherné zasněžené krajině. Lyžování, snowboarding, bobování a stavění sněhuláků jsou jen některé z dobrodružství, která na ně čekají.

Našim hlavním cílem je zajistit, aby vaše děti mohly prožít zimní prázdniny naplno. S naším zkušeným týmem instruktorů, stejně jako důkladnými bezpečnostními opatřeními, jsou děti v dobrých rukou.

Kdo jsou naši instruktoři

Profesionálové, kteří lyžují aktivně již spoustu let. Každý z nich navíc musí projít proškolením – bezpečnost jízdy na svahu, bezpečnost na vleku a vše co by lyžař měl vědět předtím, než jde na svah a vše co k lyžování patří.

Určitě Vás zajímá, jak u nás probíhá takový den na zimním táboře.

Každý den je plný zábavy a dobrodružství. Na našem táboře se dětem nabízí pestrý program, který je plný dobrodružství a zábavy. Zde je stručný pohled na to, jak vypadá průběh dne.

Lyžařisnowboardisti ráno po snídani vyráží s instruktory na svah a vracejí se na oběd.

Nelyžaři ráno po snídani vyráží s instruktory ven na boby a hrát zábavné hry. Také se vracejí na oběd.

Všichni mají po obědě odpolední klid, aby si mohli odpočinout po náročné lyžovačce, bobovačce a nasbírat síly na zbytek dne.

Odpoledne: po skončení odpoledního klidu nás čeká svačina a poté zábavný program s našimi instruktory. Děti se mohou těšit na hry a dovednostní soutěže, které rozvíjejí týmovou spolupráci a zábavu. Zimní olympiáda, soutěž o nejhezčího sněhuláka, závody na bobech a mnoho dalšího na co se mohu vaše ratolesti těšit.

Večeře: je příležitostí k tomu, aby se děti posilnily po odpoledním programu. Naše kuchařky připravují zdravé a chutné pokrmy, které potěší všechny hladové táborníky.

Večerní aktivity: po večeři jsou na programu další zábavné hry a aktivity, které rozvíjejí kreativitu a smysly dětí. Každý večer je něco nového a vzrušujícího! Večerní aktivity realizujeme uvnitř budovy.

Hygiena a příprava na spánek: aby byly děti svěží a připraveny na další den dobrodružství, bude následovat čas na hygienu. Poté děti zalehnou do svých postýlek a menší děti budou poslouchat pohádku, než usnou s úsměvem na tváři.

Výlety a zajímavosti: kromě každodenního programu nás čeká jeden den výletu. Buď navštívíme sklárnu v Harrachově nebo muzeum Járy Cimrmana a rozhlednu Štěpánka, kde se mohou těšit na dechberoucí výhled.

Náš tábor nabízí dětem nejen nezapomenutelnou zábavu, ale také příležitost k tvoření nových přátelství a objevování krásy zimní přírody. Každý den je plný dobrodružství a nových zážitků, které děti budou milovat a vzpomínat na ně ještě dlouho poté. Přijďte se k nám připojit a zažít super zimní tábor! Děti se na našem táboře nejenom baví, ale také se učí nové dovednosti, tvoří nové přátelství a prožívají nezapomenutelné zážitky. Máme k dispozici skvělý tým instruktorů, kteří se starají o bezpečí a pohodu dětí během celého tábora.

Pojeďte s námi na zimní dobrodružství, kde se každý den stává novým příběhem a kde si děti tvoří vzpomínky na celý život!

Zimní tábory

1. Turnus

5.–11.2.2024

6800 Kč 5000 Kč (Vánoční sleva)

6 – 16 let

Obsazenost 34%

2. Turnus

11.–7.2. 2024

6800 Kč 5000 Kč (Vánoční sleva)

6 – 16 let

Obsazenost 43%

3. Turnus

17.–23.2. 2024

6800 Kč 5000 Kč (Vánoční sleva)

6 – 16 let

Obsazenost 21%

5. 2. – 11. 2. 2024 Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná

12. 2. – 18. 2. 2024 Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek

19. 2. – 25. 2. 2024 Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín

Získejte pomoc s financováním tábora

Po vyplnění přihlášky a uhrazení zálohy Vám poradíme, jak nabýt varianty mít tábor o 20-60% levnější díky mnoha možnostem, o kterých Vám doposud nikdo neřekl. Od toho jsme tady my…

Jak u nás probíhá platba

 • Částka 6.800Kč, 5.000Kč (cena nezahrnuje ski pas a autobusovou dopravu na sjezdovku.)
 • Záloha 2.500Kč na autobus, lyžování a vleky – se vybírá až u odjezdu autobusem (při vlastní dopravě na místě.) Na konci tábora je vyúčtovaná podle skutečných nákladů a případné zbylé peníze se vrací v den ukončení tábora u předávání dětí. (Platí pouze pro lyžaře a snowboardisty.)
 • První platba: pošlete zálohu 2.000Kč za tábor, do 5-ti dnů od podání přihlášky. Zbylou částku uhradíte z technických důvodů od 1.1- 4.2.2024. Klidně ve 2 splátkách.

V ceně turnusu je zahrnuto:

 • Ubytování.
 • Neomezený pitný režim: čaj. šťáva, voda.
 • Stravování je 5x denně. Snídaně je formou švédských stolů, k obědu polévka a druhé jídlo, svačina, večeře, druhá večeře.
 • Vyškolený instruktorský tým neustále k dispozici.
 • Zábavný program.
 • Materiál na program.
 • Úrazové pojištění.
 • Zdravotník: 24/7.
 • Vybavená lékárnička podle vyhlášky zotavovací akce.

Máte ještě dotazy? Kontaktujte nás nebo zkuste stránku nejčastějších dotazů.

Kde lyžujeme

Do Rejdického Ski areálu, který je 4,2 km od hotelu nás vždy vozí náš soukromí autobus. Sjezdovku obsluhuje jedna sedačková lanovka, jeden vlek typu Poma a jeden dětský vlek pro lyžařskou školu. Délka sjezdových tratí je 950 m, šířka přes 200 m, obtížnost se pohybuje od modré po červenou – jsou tedy vhodné pro začátečníky i pro pokročilejší lyžaře.

Rejdice jsou také hrdým hostitelem největší mezinárodní dětské sportovní akce pod záštitou Evropského Olympijského výboru – European Youth Olympic Winter Festival 2011.

Kde pořádáme zimní tábory?

Zimní tábory pořádáme v Hotelu Kořínek, který se nachází v malebném horském prostředí v Kořenově v obci Příchovice, na rozhraní západních Krkonoš a Jizerských hor. V budově naleznete velkou tělocvičnu se zrcadlovým sálem, kterou využíváme v případě nepříznivého počasí. Hotelový komplex poskytuje dostatek prostoru pro různé programy. Ubytování je k dispozici po 4, 5 nebo 6 lůžkách s vlastním sociálním zařízením, což zajišťuje pohodlný a soukromý pobyt pro hosty.

Hotel má i svůj kiosek, kde si děti mohou koupit něco dobrého a pohledy, které Vám mohou poslat a sdělit, jak se na táboře mají.

Reference

Dobrý den, syn jel letos v létě na svůj první tábor, je mu 6 let a vrátil se nadšený. Moc se mu tam líbilo, našel si i nové kamarády. Prostě byl plný zážitků. I to, jak jsme si ho přebírali u autobusu, když přijel z tábora byl stylový. Na obličeji měl napsáno konec a srdíčko, což bylo opravdu originální a moc hezký. Líbilo se mi i že denně jste do skupiny posílali fotky a zkráceně co ten den děti dělali. Byla jsem i klidnější, obzvlášť když jsem ho na některých fotkách zahlédla a viděla, jak se baví. Takže moc děkuji za to, že si syn odnesl pěkné zážitky a neodradilo ho to od dalšího tábora.

Lucie Nováková-Dominik Novák

Hodnocení tábora hodnotím na 1* syn byl letos poprvé a moc se mu líbilo a těší se na příští rok. I komunikace s táborem byla výborná, jako rodič jsem moc spokojená a tábor doporučuji z vyprávění syna. Měl plno zážitků, a to je jen dobře.

Lenka Poláková-Michal-Polák

Super, Denisa nadšená a skáče radosti, že za rok jede znovu.

Lada Krištová-Denisa Procházková

S táborem byla dcera spokojená, měli jste nachystaný pro děti pěkný program.

Petra Novotná-Barča Vodičková

Váš tábor je úžasný. Dcera jela poprvé. 2 měsíce před odjezdem každý den hrozný pláč, že na tábor nechce a po návratu chtěla jet hned znovu a strašně se těší na příští rok. Děkujeme za vše a těšíme se na příští léto.

Libuše Tůmová-Nela Tůmová

Díky všem za super tábor, Lucas si ho moc užil a těší se na příští léto.

Klara Loblova-Lucas Ernie Wilson

Také děkujeme za super tábor, Domča má spousty zážitků a už se těší na příští rok.

Denisa Sýkorová-Dominik Sýkora

Děkujeme moc, děti si tábor užily, mají spoustu pěkných zážitků a těší se na příští rok.

Ivana Kuklová
Píšu, jak jsem se ptala dcery.

Maminka: Leontýnko, jak se ti líbil tábor?
Leontýnka: Byl super.

M: Jaký byli vedoucí? Jak se vám věnovali?
L: Vedoucí byli hodní, hráli jsme hry, když se nám stýskalo, zabavili nás, abychom na stýskání zapomněli.

M: Stalo se ti někdy, že bys hledala dospělého nebo vedoucího a nemohla ho najít?
L: Ne, vždy byl můj vedoucí u oddílu nebo praktikant.

M: Jak se ti líbil program Mimoňů a jak často jste hráli hry?
L: Program se mi líbil a hry jsme hráli po snídani, po obědě a po večeři. Vlastně celý den.

M: Jak ti chutnalo jídlo? Bylo ho dost?
L: Chutnalo mi moc, chodila jsem si i občas přidat. Asi ho bylo dost když se najedli všichni, ne?

M: A chtěla bys jet někdy znova na takový tábor?
L: jasně, že jo.

M: Je něco, co bys chtěla na tomhle táboře změnit?
L: Delší poobědový klid. A víc nástupů, ty mě bavily.

Anna Marie Fajtová-Leontýnka Jašková

Zimní tábory

1. Turnus

5.–11.2.2024

6800 Kč 5000 Kč (Vánoční sleva)

6 – 16 let

Obsazenost 34%

2. Turnus

11.–7.2. 2024

6800 Kč 5000 Kč (Vánoční sleva)

6 – 16 let

Obsazenost 43%

3. Turnus

17.–23.2. 2024

6800 Kč 5000 Kč (Vánoční sleva)

6 – 16 let

Obsazenost 21%

Přihláška na zimní tábor

  Výběr turnusu*

  Jméno a příjmení dítěte*

  Datum narození dítěte*

  Věk dítěte*

  Bude vaše dítě lyžovat?*

  Způsob dopravy do tábora*

  Způsob dopravy z tábora*

  Další sdělení:
  např. léky, alergie, zvláštnosti…

  Zdravotní pojišťovna*

  Jméno a příjmení zákonného zástupce*

  E-mail rodičů*

  Telefon*

  Adresa bydliště včetně PSČ*

  Jak jste se o nás dozvědéli?

  Potvrzení*

  Zpracování osobních údajů