Zimní tábory Kořenov

Sezóna 2024 pro lyžaře i nelyžaře.

Proč na zimní tábor s námi?

Zimní tábor je příležitostí pro děti, aby unikly ze školní rutiny a zažily zábavu v nádherné zasněžené krajině. Lyžování, snowboarding, závody na bobech, zimní olympiáda, stavění sněhuláků, tematicky laděné večerní programy plné zábavy a nová přátelství jsou jen některé z dobrodružství, která na vaše ratolesti čekají.

Naším hlavním cílem je zajistit, aby vaše děti mohly prožít jarní prázdniny naplno. Díky našemu zkušenému týmu instruktorů a důkladným bezpečnostním opatřením si můžete být jisti, že jsou vaše děti v dobrých rukou.

Získejte pomoc s financováním tábora

Po vyplnění přihlášky a uhrazení zálohy Vám poradíme, jak nabýt varianty mít tábor o 20-60% levnější díky mnoha možnostem, o kterých Vám doposud nikdo neřekl. Od toho jsme tady my…

Kde pořádáme zimní tábory?

Zimní tábory pořádáme v Hotelu Kořínek, který je umístěný v idylickém horském prostředí obce Příchovice, na rozhraní západních Krkonoš a Jizerských hor. Hotel disponuje velkou tělocvičnou se zrcadlovým sálem, kterou využíváme v případě nepříznivého počasí. Komplex nabízí dostatek prostoru pro různé programy. Ubytování je ve čtyř, pěti nebo šestilůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením, což zajišťuje pohodlný a soukromý pobyt. Kromě toho má hotel vlastní kiosek, kde si děti mohou zakoupit občerstvení a pohlednice, které pak mohou poslat domů a sdělit, jak si užívají tábor.

Kde lyžujeme

K Rejdickému Ski areálu, vzdálenému 4,2 km od hotelu, jezdí náš soukromý autobus. Areál je vybaven jednou sedačkovou lanovkou, jedním vlekem typu Poma a jedním dětským vlekem určeným pro lyžařskou školu. Sjezdové tratě mají celkovou délku 950 metrů a šířku přes 200 metrů, přičemž obtížnost se pohybuje od modré po červenou. To znamená, že tratě jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé lyžaře.

Rejdice byly také hrdým hostitelem European Youth Olympic Winter Festivalu v roce 2011, největší mezinárodní dětské sportovní akce pod záštitou Evropského Olympijského výboru.

Kdo jsou naší instruktoři

Naši lyžařští profesionálové jsou aktivní lyžaři s mnohaletými zkušenostmi. Každý z nich prochází důkladným školením, které zahrnuje bezpečnost jízdy na svahu, bezpečnostní pravidla při používání vleku, a další důležité informace, které by měl každý lyžař znát před vstupem na sjezdovku. Toto školení zajišťuje, že naše instruktážní metody a postupy jsou v souladu se všemi aspekty bezpečného lyžování.

Určitě vás zajímá, jak vypadá typický den na našem zimním táboře.

Každý den je plný zábavy a dobrodružství, s pestrým programem pro děti. Zde je přehled denního průběhu..

Lyžařisnowboardisti po snídani vyrážejí s instruktory na sjezdovky a vracejí se na oběd.

Děti, které se nevěnují lyžování, mají ráno po snídani program s instruktory venku – bobování a zábavné hry a také se vracejí na oběd.

Všichni po obědě následuje odpolední klid, během kterého si všichni účastníci mohou odpočinout a nabrat síly po ranních aktivitách a před dalším programem.

Odpoledne: Po skončení odpoledního klidu následuje svačina a poté zábavný program s našimi instruktory. Děti se mohou těšit na hry a dovednostní soutěže, které rozvíjejí týmovou spolupráci a zábavu. Program zahrnuje zimní olympiádu, soutěž o nejhezčího sněhuláka, závody na bobech a mnoho dalších aktivit.

Večeře: Večerní stolování je příležitostí pro děti, aby se posilnily po odpoledních aktivitách. Naše kuchařky připravují zdravé a chutné pokrmy, které uspokojí všechny hladové táborníky.

Večerní aktivity: Po večeři pokračuje program dalšími zábavnými hrami a aktivitami, které rozvíjejí kreativitu a smysly dětí. Každý večer nabízí něco nového a vzrušujícího, přičemž večerní aktivity probíhají uvnitř budovy.

Hygiena a příprava na spánek: Pro udržení svěžesti a přípravy na další den plný dobrodružství je vyhrazen čas na hygienu. Poté se děti uloží do postelí a menší děti usínají při poslechu pohádky.

Výlety a zajímavosti: Kromě každodenního programu pořádáme také výlet. Navštívíme buď sklárnu v Harrachově nebo muzeum Járy Cimrmana a rozhlednu Štěpánka, kde na děti čeká dechberoucí výhled.

Náš tábor nabízí nejen zábavu, ale i příležitost k navázání nových přátelství a objevování krás zimní přírody. Každý den je plný dobrodružství a nových zážitků, na které si děti budou vzpomínat dlouho po skončení tábora. Připojte se k nám a zažijte úžasný zimní tábor! Na našem táboře se děti nejen baví, ale také se učí novým dovednostem, tvoří přátelství a prožívají nezapomenutelné chvíle. Máme skvělý tým instruktorů, kteří se starají o bezpečnost a pohodu všech účastníků.

Pojeďte s námi na zimní dobrodružství, kde každý den představuje nový příběh a kde si děti tvoří vzpomínky na celý život!

Zimní tábory – Kořenov

 • Kapacita na turnus je 40 dětí

1. Turnus

10–16.2.2025

6.350

6 – 16 let

Obsazenost 0%

2. Turnus

16.–22.2. 2025

6.350 Kč

6 – 16 let

Obsazenost 0%

3. Turnus

22.–28.2. 2025

6.350 Kč

6 – 16 let

Obsazenost 0%

3. 2. – 9. 2. 2025
Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov

10. 2. – 16. 2. 2025
Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná

17. 2. – 23. 2. 2025
Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek

24. 2. – 2. 3. 2025
Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín

3. 3. – 9. 3. 2025
Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál

10. 3. – 16. 3. 2025
Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, Prachatice, Strakonice, Ústí nad Labem, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Šumperk, Opava, Jeseník

Sourozenecká sleva

1. dítě

Základní cena

2. dítě

Sleva 1.000 Kč

Dvojčata*

Sleva 2.000 Kč

*Sleva 1.000Kč na každé dvojče. Trojčata: sleva 1.500 Kč na každé. Pokud máte vícerčata, kontaktujte nás prosím pro cenu na míru. 2 sourozenci sleva celkem 1000 Kč, 3 sourozenci sleva celkem 2500 Kč, 4 sourozenci sleva celkem 3000 Kč, 5 sourozenců sleva celkem 3500 Kč, ohledně více sourozenců nás prosím kontaktujte.

Každému našemu věrnému táborníkovi dáváme slevu 500 Kč na turnus.

Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉

Za každé doporučení získá vaše dítě do kiosku poukaz v hodnotě 200 Kč

Doporučení se považuje za platné, pokud uvedete jméno doporučovaného kamaráda do přihlášky. Pokud své kamarády doporučíte až po odeslání vlastní přihlášky, požádejte je, aby do jejich přihlášek uvedli vaše jméno jako doporučující osoby. My poté dokážeme taková doporučení dohledat.

Za úspěšné doporučení se považuje takové, při kterém váš kamarád pojede na tábor.

Počet doporučených kamarádů není omezen.
Dva = 400 Kč, tři = 600 Kč, čtyři = 800 Kč…

Získejte pomoc s financováním tábora
Po vyplnění přihlášky a uhrazení zálohy vám poradíme, jak nabýt varianty mít tábor o 20-60% levněji díky mnoha možnostem, o kterých Vám doposud nikdo neřekl. Od toho jsme tady my..

Jak u nás probíhá platba

 • Částka 6.800Kč.
 • První platba: Po podání přihlášky prosím zašlete zálohu ve výši 2.000 Kč do 5 dnů. Zbylou částku je potřeba uhradit z technických důvodů v období od 1. ledna do 4. února 2024. Tuto částku můžete zaplatit jednorázově nebo rozložit do dvou splátek.

V ceně turnusu je zahrnuto:

 • Ubytování.
 • Neomezený pitný režim: čaj. šťáva, voda.
 • Stravování je 5x denně. Snídaně je formou švédských stolů, k obědu polévka a druhé jídlo, svačina, večeře, druhá večeře.
 • Vyškolený instruktorský tým neustále k dispozici.
 • Zábavný program.
 • Materiál na program.
 • Úrazové pojištění.
 • Zdravotník: 24/7.
 • Vybavená lékárnička podle vyhlášky zotavovací akce.
Cena nezahrnuje:
 • Skipasy a autobusovou dopravu.
 • Záloha ve výši 2.500 Kč je určena na autobus k vleku a zpět, lyžování a vleky. Tato záloha se vybírá při odjezdu autobusem. Pokud se rozhodnete pro vlastní dopravu, záloha se platí přímo na místě. Na konci tábora proběhne vyúčtování podle skutečně vzniklých nákladů a případný zbytek se vrátí v den ukončení tábora při předávání dětí. Toto platí pouze pro lyžaře a snowboardisty.
 • Autobus na tábor a zpět 500 Kč.
 • Po domluvě možnost zapůjčení vybavení – lyže, snowboard a veškerá výbava na svah.

Máte ještě dotazy?
Kontaktujte nás nebo zkuste stránku nejčastějších dotazů.