Můj první tábor

5,000Kč

Staré Křečany

(30.6.-6.7. 2024)

 • Věková kategorie dětí: 5–12 let
 • Doprava: Společná doprava autobusem z Prahy nebo vlastní doprava
 • Hlavní vedoucí: Marek Havel (Čambus)
 • Tábořiště: Eko Farma Camp Valdek
 • Zdravotník:

  24/7

 • Jídlo: Výborná domácí kuchyně
 • Informace o dítěti: Můžete sledovat naši Facebookovou stránku, kde denně přidáváme nové fotografie a úryvek z toho, co děti dělaly, aby byli rodiče informováni

A hlavně vyškolený personál, který je dětem k dispozici

Vzdálenost na Můj první tábor

Staré Křečany 🚘

Praha: 120 Km
Česká Lípa: 40 Km

Ústí nad Labem: 70 Km
Liberec: 50 Km

Děčín: 40 Km
Krásná lípa: 6 Km

“Můj první tábor je ideální pro děti ve věku 5-12 let, které se letos vydávají na tábor poprvé. Tento tábor je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vložit do svých prázdnin několik vzrušujících dní plných zábavy a dobrodružství v nádherném prostředí Eko Farma Camp Valdek.

Program nabízí širokou škálu aktivit, které jsou připravené týmem zkušených nadšenců s bohatými zkušenostmi v práci s dětmi. Na děti čekají večerní táboráky, diskotéky, bojovka, tematická celotáborová hra, která tvoří 70 % táborového programu, olympiáda a mnoho dalších soutěží, které jsou speciálně navržené pro jejich věkovou skupinu.

Děti si z tábora odnesou krásné vzpomínky, které si budou pamatovat po celý život. V našem týmu budeme mít i zkušeného praktikanta navíc, který bude dělat vše pro to, aby se žádnému z dětí nestýskalo, zajistí veškerou pozornost a podporu, kterou stýskací děti potřebují. Díky němu se vaše ratolesti budou cítit bezpečně a tak nemusíte mít vůbec žádný strach, o děti bude s postaráno. Navíc se letos o děti budou starat naše pohádkové bytosti, což přidá táboru kouzelnou atmosféru.

To vše a mnohem více nabízí tábor Čambusáček, kde na děti čeká spousta zábavy. My se na ně už teď velmi těšíme.

Jak u nás probíhá platba

 • Jelikož si každý nemůže dovolit uhradit celou částku za tábor, což chápeme, je možnost u nás zaplatit až na třikrát
 • První platba: Po podání přihlášky prosím zašlete zálohu ve výši 2.000 Kč do 5 dnů. Zbylou částku pak můžete uhradit do 30. června, a to klidně ve dvou splátkách

V ceně turnusu je zahrnuto:

 • Ubytování
 • Neomezený pitný režim: čaj, šťáva, voda
 • Stravování je 6x denně. Snídaně je formou švédských stolů, svačina, k obědu polévka a druhé jídlo, svačina, večeře, druhá večeře
 • Úrazové pojištění
 • Pedagogický a zdravotnický dozor vč. vybavené lékárny
 • Programové a sportovní vybavení, veškerá režie spojená s provozem tábora

Máte ještě dotazy? Kontaktujte nás nebo zkuste stránku nejčastějších dotazů.

Dostupné slevy

Sourozenecká sleva

1. dítě

Základní cena

2. dítě

Sleva 1.000 Kč

Dvojčata*

Sleva 2.000 Kč

*Sleva 1.000Kč na každé dvojče. Trojčata: sleva 1.500 Kč na každé. Pokud máte vícerčata, kontaktujte nás prosím pro cenu na míru. 2 sourozenci sleva celkem 1000 Kč, 3 sourozenci sleva celkem 2500 Kč, 4 sourozenci sleva celkem 3000 Kč, 5 sourozenců sleva celkem 3500 Kč, ohledně více sourozenců nás prosím kontaktujte.

Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉

Za každé doporučení získá vaše dítě do kiosku poukaz v hodnotě 200 Kč

Doporučení se považuje za platné, pokud uvedete jméno doporučovaného kamaráda do přihlášky. Pokud své kamarády doporučíte až po odeslání vlastní přihlášky, požádejte je, aby do jejich přihlášek uvedli vaše jméno jako doporučující osoby. My poté dokážeme taková doporučení dohledat.

Za úspěšné doporučení se považuje takové, při kterém váš kamarád pojede na tábor.

Počet doporučených kamarádů není omezen.
Dva = 400 Kč, tři = 600 Kč, čtyři = 800 Kč…

Mohlo by vás ještě zajímat:

Náš pedagogický personál plně dodržuje zásady bezpečnosti.

Naši animátoři jsou řádně vyškoleni v poskytování první pomoci. Nejenže nepodceňují potenciální rizika, ale také umí efektivně předcházet problémům a v případě potřeby je kompetentně vyřešit.

Během pobytu nejde zcela vyloučit riziko úrazu.

Vhodně zvolenými aktivitami a neustálou přítomností vedoucího, od ranního budíčku až po večerní večerku, lze těmto rizikům efektivně předcházet. Je zásadní, že celý oddíl se pohybuje společně a bez explicitního souhlasu vedoucího se nikdo nesmí od skupiny vzdálit.

Každý vedoucí získá na začátku turnusu přehled zdravotních omezení jednotlivých dětí.

Díky našemu pečlivému dohledu může vedoucí například kontrolovat, zda děti správně užívají předepsané léky. Jsme také připraveni na alergické reakce a schopni včas a účinně poskytnout potřebnou pomoc. Zvláštní důraz klademe na dodržování pitného režimu, který je u nás neomezený, a nabízíme čaj, šťávu a vodu. Dbáme také na nošení pokrývek hlavy pro ochranu před sluncem. Každý vedoucí kontroluje plavecké schopnosti svých svěřenců a při pobytu ve vodě je vždy přítomen. Vedoucí a zdravotník zvláště pečlivě dohlíží na neplavce. Skákání do vody je z bezpečnostních důvodů zakázáno. Vedoucí opouští vodu vždy jako poslední a kontroluje, zda jsou všechny děti v pořádku a bezpečně na břehu.

Pobyt v dětském kolektivu s sebou nese riziko šikany.

Zkušení vedoucí jsou schopni rozpoznat, když je dítě terčem výsměchu, což se často týká dětí, které se nějakým způsobem odlišují od ostatních – ať už svou psychikou, zdravotním stavem, či stylem oblékání. Je klíčové získat si důvěru dětí, být s nimi neustále v kontaktu a pozorně sledovat jejich nálady, aby bylo možné včas rozpoznat jakékoli náznaky šikany. Díky neustálému dozoru vedoucích je možné snížit pravděpodobnost vzniku takovýchto situací. Vedoucí jsou vyškoleni, aby průběžně pozorovali chování dětí a v případě potřeby zasáhli, a to buď domluvou nebo v případě vážnějšího porušení pravidel táborového řádu okamžitým odjezdem dítěte z tábora.

EKO Farma Camp Valdek

Rekreační středisko se nachází v těsné blízkosti nádherného Českého Švýcarska, což je ideální výchozí bod pro objevování této úchvatné krajiny plné přírodních krás, dobrodružství a zábavy pro všechny věkové kategorie. Středisko nabízí širokou škálu aktivit a pohodlí pro perfektní táborový zážitek.

V areálu se nikdy nenudíme. K dispozici je fotbalové hřiště, velká trampolína, plážové hřiště na volejbal nebo přehazku, stolní fotbálek, houpačky a klouzačka pro nejmenší. Pro milovníky aktivního odpočinku je vždy připraveno něco zajímavého. 70 % dne je vyhrazeno pro naši poutavou příběhovou celotáborovou hru, která zajistí, že se každý bude bavit.

Středisko je obklopeno nádhernou přírodou – z jedné strany les, z druhé louka. Vzdálená pouhých 20 minut chůze se nachází krásná přehrada, ideální místo pro osvěžení v horkých dnech.

Ubytování je zajištěno v chatkách, které nabízejí pohodlné ubytování po 3, 5 nebo 6 osobách. Každá chatka je vybavena vlastní sprchou a toaletou pro maximální pohodlí a soukromí našich malých dobrodruhů. Pódium slouží pro různé akce a prezentace a k dispozici jsou také čtyři klubovny, které poskytují útočiště při nepříznivém počasí.

Jídelna je místem pro stravování i večerní diskotéku. Středisko má také kiosek, kde si děti mohou během poledního klidu koupit něco dobrého na zub nebo pohlednice pro své blízké.

Přihláška na tábor

  Jméno a příjmení dítěte*

  Datum narození dítěte*

  Věk dítěte v době konání tábora*

  Způsob dopravy do tábora*

  Způsob dopravy z tábora*

  Táborové tričko (v ceně)

  Další sdělení:
  např. léky, alergie, zvláštnosti, kdo doporučil…

  Jméno a příjmení zákonného zástupce*

  E-mail rodičů*

  Telefon*

  Adresa bydliště včetně PSČ*

  Jsi náš věrný táborník?* (sleva 500Kč):

  Sourozenecká sleva:

  Platba na fakturu

  Jak jste se o nás dozvědéli?*

  Napište nám prosím, kdo vás doporučil do pole další sdělení.

  Proč jste si vybrali tábor od Čambusáčka?

  Potvrzení*

  Zpracování osobních údajů