4. Turnus

7,200Kč

Horka II-Zruč nad Sázavou

(11.-24.8.2024)

fotografování – škola v přírodě
fotografování – škola v přírodě
 • Věková kategorie dětí: 6–16 let
 • Doprava: Společná doprava autobusem z Prahy nebo vlastní doprava
 • Hlavní vedoucí: Marek Havel (Džej Džej)
 • Tábořiště: LDT Čmelák
 • Zdravotník: 24/7
 • Jídlo: Výborná domácí kuchyně
 • Informace o dítěti: Můžete sledovat naši Facebookovou stránku, kde denně přidáváme nové fotografie a úryvek z toho, co děti dělaly, aby byli rodiče informováni

A hlavně vyškolený personál, který je dětem k dispozici

Vzdálenost na 4. turnus

Horka ll-Zruč nad Sázavou 🚘

Praha: 70 Km,

Žďár nad Sázavou: 70 Km

Čáslav: 30 Km,
Hradec Králové 90 Km

Jihlava: 70 Km,
Tábor: 60 Km

Vzdálenost na 4. turnus

Horka II-Zruč nad Sázavou 🚘

Praha: 70 Km
Žďár nad Sázavou:  70 Km
Čáslav: 30 Km
Hradec Králové: 90Km
Jihlava: 70 Km
Tábor: 60 Km

Děti prožijí dva nezapomenutelné týdny v nádherném prostředí LDT Čmelák, kde na ně čeká bohatý program plný zábavy a dobrodružství. Tento program je vytvořen skupinou zkušených nadšenců, kteří mají bohaté zkušenosti s organizací dětských táborů a přistupují k tomu s láskou. Jak malé, tak velké děti zde najdou aktivity dle svého gusta.

Na programu jsou večerní táboráky, diskotéky, bojovky, tematická celotáborová hra, soutěže, olympiáda, jízdy na lodičkách a mnoho dalšího na co se mohou vaše ratolesti těšit. Každá z těchto aktivit je navržena tak, aby byla zábavná, ale zároveň poskytovala dětem prostor pro rozvoj a zábavu. Děti si odnesou z tábora krásné vzpomínky, které si budou pamatovat po celý život.

Všechny tyto skvělé zážitky a mnohem více nabízí tábor Čambusáček. Děti se mají na co těšit, a my se na ně už nyní velmi těšíme.

Jak u nás probíhá platba

 • Jelikož si každý nemůže dovolit uhradit celou částku za tábor, což chápeme, je možnost u nás zaplatit až na třikrát
 • První platba: Po podání přihlášky prosím zašlete zálohu ve výši 2.000 Kč do 5 dnů. Zbylou částku pak můžete uhradit do 30. června, a to klidně ve dvou splátkách

V ceně turnusu je zahrnuto:

 • Ubytování
 • Neomezený pitný režim: čaj, šťáva, voda
 • Stravování je 6x denně. Snídaně je formou švédských stolů, svačina, k obědu polévka a druhé jídlo, svačina, večeře, druhá večeře
 • Úrazové pojištění
 • Pedagogický a zdravotnický dozor vč. vybavené lékárny
 • Programové a sportovní vybavení, veškerá režie spojená s provozem tábora

Máte ještě dotazy? Kontaktujte nás nebo zkuste stránku nejčastějších dotazů.

Dostupné slevy

Sourozenecká sleva

1. dítě

Základní cena

2. dítě

Sleva 1.000 Kč

Dvojčata*

Sleva 2.000 Kč

*Sleva 1.000Kč na každé dvojče. Trojčata: sleva 1.500 Kč na každé. Pokud máte vícerčata, kontaktujte nás prosím pro cenu na míru. 2 sourozenci sleva celkem 1000 Kč, 3 sourozenci sleva celkem 2500 Kč, 4 sourozenci sleva celkem 3000 Kč, 5 sourozenců sleva celkem 3500 Kč, ohledně více sourozenců nás prosím kontaktujte.

Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉 Odměna za doporučení 🎉

Za každé doporučení získá vaše dítě do kiosku poukaz v hodnotě 200 Kč

Doporučení se považuje za platné, pokud uvedete jméno doporučovaného kamaráda do přihlášky. Pokud své kamarády doporučíte až po odeslání vlastní přihlášky, požádejte je, aby do jejich přihlášek uvedli vaše jméno jako doporučující osoby. My poté dokážeme taková doporučení dohledat.

Za úspěšné doporučení se považuje takové, při kterém váš kamarád pojede na tábor.

Počet doporučených kamarádů není omezen.
Dva = 400 Kč, tři = 600 Kč, čtyři = 800 Kč…

Mohlo by vás ještě zajímat:

Náš pedagogický personál plně dodržuje zásady bezpečnosti.

Naši animátoři jsou řádně vyškoleni v poskytování první pomoci. Nejenže nepodceňují potenciální rizika, ale také umí efektivně předcházet problémům a v případě potřeby je kompetentně vyřešit.

Během pobytu nejde zcela vyloučit riziko úrazu.

Vhodně zvolenými aktivitami a neustálou přítomností vedoucího, od ranního budíčku až po večerní večerku, lze těmto rizikům efektivně předcházet. Je zásadní, že celý oddíl se pohybuje společně a bez explicitního souhlasu vedoucího se nikdo nesmí od skupiny vzdálit.

Každý vedoucí získá na začátku turnusu přehled zdravotních omezení jednotlivých dětí.

Díky našemu pečlivému dohledu může vedoucí například kontrolovat, zda děti správně užívají předepsané léky. Jsme také připraveni na alergické reakce a schopni včas a účinně poskytnout potřebnou pomoc. Zvláštní důraz klademe na dodržování pitného režimu, který je u nás neomezený, a nabízíme čaj, šťávu a vodu. Dbáme také na nošení pokrývek hlavy pro ochranu před sluncem. Každý vedoucí kontroluje plavecké schopnosti svých svěřenců a při pobytu ve vodě je vždy přítomen. Vedoucí a zdravotník zvláště pečlivě dohlíží na neplavce. Skákání do vody je z bezpečnostních důvodů zakázáno. Vedoucí opouští vodu vždy jako poslední a kontroluje, zda jsou všechny děti v pořádku a bezpečně na břehu.

Pobyt v dětském kolektivu s sebou nese riziko šikany.

Zkušení vedoucí jsou schopni rozpoznat, když je dítě terčem výsměchu, což se často týká dětí, které se nějakým způsobem odlišují od ostatních – ať už svou psychikou, zdravotním stavem, či stylem oblékání. Je klíčové získat si důvěru dětí, být s nimi neustále v kontaktu a pozorně sledovat jejich nálady, aby bylo možné včas rozpoznat jakékoli náznaky šikany. Díky neustálému dozoru vedoucích je možné snížit pravděpodobnost vzniku takovýchto situací. Vedoucí jsou vyškoleni, aby průběžně pozorovali chování dětí a v případě potřeby zasáhli, a to buď domluvou nebo v případě vážnějšího porušení pravidel táborového řádu okamžitým odjezdem dítěte z tábora.

LDT Čmelák

LDT Čme2ák 1

Tábořiště Čmelák je idylicky umístěno u řeky Sázavy, která nabízí širokou škálu volnočasových aktivit. Na Sázavě organizujeme jízdy na lodičkách a v horkých dnech se zde můžeme osvěžit koupáním. Poblíž tábora je také velký jez, poskytující klidný tok vhodný pro bezpečné koupání (i pro děti).

Na druhé straně střediska se rozléhá jehličnatý les, ideální pro hry a odpočinek.

V tábořišti najdete 25 dřevěných chatek s kapacitou 4 lůžek každá. Součástí areálu jsou také fotbalové a volejbalové hřiště, zařízení pro stolní tenis, basketbal, ohniště, klubovna, lodičky a různé sportovní vybavení.

Středisko nabízí pohodlné zázemí, včetně sprch, záchodů, kuchyně a jídelny, kde se také tráví čas, když prší nebo chodíme na jídlo.

Tábořiště je situováno v krásné přírodě, mimo civilizaci, na rozhraní obcí HORKA II a VLASTĚJOVICE u Zruče nad Sázavou. V jeho blízkosti se nachází místní zmrzlinářství a vlaková zastávka, obě místa ve vzdálenosti 2 km.

Během našeho celodenního výletu mají děti příležitost navštívit místní památky a prozkoumat krásy tohoto úchvatného kraje. Výlet je skvělou příležitostí pro děti, aby se dozvěděly více o místní historii a kultuře a zároveň si užily objevování nových a krásných míst.

Přihláška na tábor

  Jméno a příjmení dítěte*

  Datum narození dítěte*

  Věk dítěte v době konání tábora*

  Způsob dopravy do tábora*

  Způsob dopravy z tábora*

  Táborové tričko (v ceně)

  Další sdělení:
  např. léky, alergie, zvláštnosti, kdo doporučil…

  Jméno a příjmení zákonného zástupce*

  E-mail rodičů*

  Telefon*

  Adresa bydliště včetně PSČ*

  Jsi náš věrný táborník?* (sleva 500Kč):

  Sourozenecká sleva:

  Platba na fakturu

  Jak jste se o nás dozvědéli?*

  Napište nám prosím, kdo vás doporučil do pole další sdělení.

  Proč jste si vybrali tábor od Čambusáčka?

  Potvrzení*

  Zpracování osobních údajů